Політика конфіденційності

Наша компанія серйозно ставиться до питань конфіденційності інформації, тому ми б хотіли ознайомити Вас з тим, як збираємо, використовуємо та розкриваємо її.

Мобільний додаток і сайт Charging123 обслуговується і надається компанією ТОВ «Зарядні Мережі» (далі «Зарядні Мережі»), головний офіс якої розташований за адресою: 08201 Ірпінь, вул Давидчука 11е, Україна. Якщо Ви встановите і будете використовувати цей додаток, ми будемо збирати дані про Вас. У цій Політиці конфіденційності наводяться відомості про те, які дані ми збираємо, як саме вони використовуються, а також про те, куди Ви можете звернутися в разі будь-яких питань або сумнівів.

Надаючи нам свою персональну інформацію, або використовуючи мобільний додаток, Ви погоджуєтеся з умовами і положеннями цієї Політики конфіденційності.

1. Види даних, які ми збираємо


Якщо Ви захочете завантажити і встановити наш мобільний додаток, ми можемо попросити Вас надати такі дані, як: модель пристрою, номер телефону.
У нашому додатку можуть проводитися додаткові опитування, в ході яких Вам буде запропоновано висловити свою думку.
Якщо Ви скористаєтеся формою зворотного зв’язку, у нас буде можливість зберігати надіслані Вами дані (ім’я, контактний телефон, e-mail) і повідомлення. Це необхідно для надання відповіді на Ваш запит.
При використанні мобільного додатку, ми зберігаємо відомості про ваші дії (наприклад, коли ви заряджали авто) і особисті уподобання.
Слідкуйте за тим, щоб надані Вами дані були точні й актуальні, та своєчасно оновлюйте їх у разі змін.

2. Наші дії з зібраними даними


Зібрані за допомогою мобільного додатку дані ми використовуємо для таких цілей:
– для забезпечення безперебійного функціонування нашого додатку, а також надання Вам інформації;
– для відповіді на Ваші питання;
– для надання Вам послуг з технічної підтримки;
– для внутрішнього аналізу та досліджень, ідентифікації тенденцій використання продукту з метою поліпшення нашого мобільного додатку, сайтів, а також інших продуктів;
– для відправки Вам Push-повідомлень, новин і маркетингової інформації про продукти «Зарядних Мереж»;
– для відправки Вам адміністративних повідомлень;
– для виявлення та запобігання випадків шахрайства та зловживання нашим додатком.

3. Хто ще може отримати доступ до Ваших даних?


Компанії-партнери «Зарядних Мереж», що є власниками зарядних станцій, можуть отримувати доступ до Ваших даних з метою їх обробки для своїх потреб. В такому випадку дані будуть знеособлені.
За виняткових обставин ми можемо розкрити Ваші персональні дані на вимогу законодавства, а також з метою захисту себе або третіх осіб від шкоди та протиправних дій.

4. Безпека


Ми вживаємо з комерційної точки зору заходи щодо захисту Ваших персональних даних. У перелік цих заходів входять процеси і процедури, спрямовані на зниження ризиків несанкціонованого доступу до Ваших даних або їх розголошення. Однак ми не гарантуємо повного виключення зловживань Вашими персональними даними з боку порушників. Зберігайте паролі для Ваших облікових записів в безпечному місці та не розголошуйте їх третім особам. Якщо Вам стане відомо про несанкціоноване використання вашого пароля або інше порушення безпеки, негайно зв’яжіться з нами.

5. Зміна цієї Політики конфіденційності


Ми можемо змінити цю Політику конфіденційності.
Будь-які зміни Політики конфіденційності вступають в силу з моменту публікації нової версії Політики на офіційному сайті «Зарядних Мереж». Використання Вами нашого мобільного додатку після внесення змін означає, що Ви приймаєте переглянуту Політику конфіденційності.

6. Контактна інформація


Із загальних питань звертайтеся в службу підтримки користувачів, використовуючи форму зворотного зв’язку на офіційному сайті «Зарядних Мереж».

Час останнього оновлення цієї Політики конфіденційності: липень 2017 р.